Pozycja nr z aukcji 30 maja 1999
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
40.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
130 x 163.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
olej, płótno
100.5 x 160.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
olej, płótno
63.5 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
49 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
brąz barwiony, lakierowany
23 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
38 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
62.5 x 75.3 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
olej, płótno
59.3 x 89.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł