olej, tektura
101.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
Pozycja nr z aukcji 6 grudnia 1998
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
pastel, akwarela, tektura
30 x 47.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
60.5 x 78 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
53 x 68.8 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
olej, tektura
34.2 x 49.3 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, tektura
19.2 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
68.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł