olej, płótno
45 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
82 x 105.5 cm
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
342 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 grudnia 1997
olej, płótno
49 x 61 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
olej, płótno
51 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
olej, płótno
82.3 x 63.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
48.5 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
68.3 x 61 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
olej, płótno
77.5 x 113.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł