olej, płótno
67.2 x 107.4 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
53 000 zł
Pozycja nr z aukcji 8 czerwca 1997
olej, płótno
60 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
230 000 zł
olej, płótno
61.5 x 95 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł
olej, deska
22 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 300 zł
olej, tektura
16.5 x 39 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
olej, deska
53 x 42 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
olej, tektura
46 x 67 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 500 zł
akwarela, papier
37 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
76 500 zł
olej, płótno
46 x 59 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
150 000 zł
olej, płótno
88.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł