Pozycja nr z aukcji 8 czerwca 1997
olej, płótno
61 x 38 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
55.3 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 200 zł
akwarela, karton
47.3 x 128.2 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
89 x 129 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
54 000 zł
olej, płótno
66.5 x 129 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
125 000 zł
olej, płótno
67 x 89 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
31 x 34 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
olej, płótno
62 x 49 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, tektura
36 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 500 zł