Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł
Pozycja nr z aukcji 9 marca 1997
olej, płótno
26 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
olej, płótno
18 x 34.4 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 600 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł
olej, płótno
45.8 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
178 000 zł
76 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, tektura
42.7 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 300 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
28.7 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
akwarela, papier
53 x 36 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
akwarela, papier
23.5 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł