Pozycja nr 27 z aukcji 10 maja 2022
linoryt barwny, karton czarny
44.5 x 60.3 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 10 maja 2022
57.8 x 55.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 10 maja 2022
fotografia czarno-biała (fotomontaż)
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 10 maja 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
23.6 x 18.2 cm
Pozycja nr 51 z aukcji 10 maja 2022
olej, płótno, rama drewniana malowana
84.5 x 34.5 cm
Pozycja nr 2 z aukcji 10 maja 2022
tusz pióro, papier kremowy
32.5 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 10 maja 2022
fotomontaż, papier
13.7 x 19.9 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 10 maja 2022
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 10 maja 2022
heliograwiura barwna, papier ze znakiem wodnym
56.4 x 38.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł