Pozycja nr 26 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 35 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, tektura
14 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
17 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 11 grudnia 2022
akwarela, gwasz, papier
32 x 24.4 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
17 000 zł - 22 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 11 grudnia 2022
akwarela, papier
47.8 x 68 cm
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Estymacje:
70 000 zł - 100 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 11 grudnia 2022
gwasz, łabędzia skórka
24 x 70.4 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Estymacje:
80 000 zł - 120 000 zł
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
180 000 zł - 250 000 zł
Pozycja nr 68 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
115.5 x 149 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Estymacje:
45 000 zł - 60 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, tektura
46.3 x 55 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 30 000 zł
ołówek, tusz, pióro, papier
22.2 x 39.4 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Estymacje:
16 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, papier naklejony na tekturę
35.6 x 54 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 120 000 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 11 grudnia 2022
gwasz, ołówek, papier
33.1 x 25.1 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 30 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, tektura
16 x 22.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 30 000 zł