Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
72.7 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
33 x 64.5 cm
olej, płótno
49.9 x 72.6 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, sklejka
37.5 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier
33 x 48 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier
12.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, gwasz, tektura
32.7 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
53 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, papier naklejony na tekturę
19 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, płótno
65.7 x 90.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
58 x 61 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, tektura
47.8 x 68.1 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
olej, płótno
46 x 61 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana: