olej, płótno
81 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
akwarela, tusz pędzel, ołówek, papier
38.7 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 29 listopada 2022
75 x 55 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 46 z aukcji 29 listopada 2022
20.7 x 26.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 29 listopada 2022
collage, papier
39.3 x 28.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz pędzel, papier
28.5 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 29 listopada 2022
65.5 x 77.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
36 x cm
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
drzeworyt barwny, wypukłodruk, papier
21 x 22.3 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 29 listopada 2022
pastel, papier naklejony na tekturę
50.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 51 z aukcji 29 listopada 2022
olej, płótno naklejone na tekturę
20.4 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
33 x 41 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 29 listopada 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa, papier
42 x 59.3 cm
Cena wywoławcza:
5 800 zł
Cena uzyskana:
giclée, papier
63 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
fotografia czarno-biała
50.8 x 35.8 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
120 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana: