Pozycja nr 91 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 124 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 21 maja 2006
akwarela, tempera, gwasz, ołówek
67.3 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 92 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 123 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 93 z aukcji 21 maja 2006
olej, płótno
106.5 x 94.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 94 z aukcji 21 maja 2006
olej, tektura
46.8 x 26.8 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 21 maja 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 95 z aukcji 21 maja 2006
olej, płótno
73 x 54 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 21 maja 2006
olej, tektura
101 x 74 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
38 x 53.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 96 z aukcji 21 maja 2006
olej, płótno
75.2 x 85.4 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
serigrafia barwna, papier
59.7 x 40.9 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
pastel, papier żeberkowy
20.5 x 29 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 18 kwietnia 2006
rysunek i odbitka graf. na pap. o fakturze tkanin
22.3 x 27.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł