olej, płótno
61.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 70 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 71 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
54.5 x 44.3 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 74 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, deska
20.7 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, deska
20.7 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
86 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Pozycja nr 78 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, tektura
69.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Pozycja nr 79 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
56 x 79 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 80 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 83 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
47 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 84 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, tektura
61 x 51 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 85 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
47.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 86 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
116 x 89 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 87 z aukcji 19 czerwca 2005
Cena wywoławcza:
74 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
Pozycja nr 88 z aukcji 19 czerwca 2005
olej, płótno
67 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
54 000 zł
Cena uzyskana: