Pozycja nr 50 z aukcji 9 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
150 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 4 z aukcji 9 grudnia 2004
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 5 grudnia 2004
olej, deska
12 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 89 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 88 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 72 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 86 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 5 grudnia 2004
litografia barwna, papier
55 x 40 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 5 grudnia 2004
olej, deska
15 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 5 grudnia 2004
akwarela, papier
25 x 34 cm
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
62 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 84 z aukcji 5 grudnia 2004
olej, płótno
61 x 74 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 5 grudnia 2004
31 x 40 cm
Waga: 2570 g
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 81 z aukcji 5 grudnia 2004
17 x 31.5 cm
Waga: 650 g
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 80 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 79 z aukcji 5 grudnia 2004
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana: