Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
akwarela, papier
35 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
54 x 42 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, deska
32 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, tektura
34.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
68 x 80 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
29 x 22.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 400 zł
olej, płótno
63 x 99 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, płótno
39.5 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
akwarela, papier
45.5 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
36 x 30 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
42.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, tektura
37 x 80 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
99 x 80 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, płótno
50.3 x 62.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, płótno
56.5 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
71 x 95.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł