Pozycja nr 54 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
57 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
72.5 x 59 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, płótno
60.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
950 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
24 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
5 600 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
21.5 x 28.7 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
50 x 75 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
38.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
180 zł
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
95 x 107 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
12 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 24 listopada 1991
olej, tektura
29.7 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
45 x 53 cm
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
71 x 95 cm
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
60 x 100 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
akwarela, tektura
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana: