olej, płótno
50 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, deska
31.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
69 x 50 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr z aukcji 12 czerwca 1994
olej, deska
45 x 62 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
83.5 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
68 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
101 x 76 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
olej, płótno dublowane
69.5 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 700 zł
olej, płótno
55 x 68 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
akwarela, papier
43 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, płótno
42.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
800 zł
akwarela, karton
31 x 45.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 600 zł
51 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
olej, płótno
36.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł