Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
24 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
litografia, papier
77 x 60 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
72 x 56 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
73 x 119 cm
Cena wywoławcza:
450 000 zł
Cena uzyskana:
700 000 zł
olej, płótno
56.5 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
x cm
Waga: 990 g
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
x cm
Waga: 2100 g
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
olej, deska
12.9 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł