olej, deska
55.5 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, deska
15.3 x 23.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł
olej, deska
49.5 x 61.1 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
400 000 zł
akwarela, karton
93 x 56 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
57 x cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
190 000 zł
olej, płótno
44.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
350 000 zł
Cena uzyskana:
720 000 zł
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
100 000 zł
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
560 000 zł
olej, płótno
60 x 110.3 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
85 x 69 cm
Cena wywoławcza:
46 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł