Pozycja nr 9 z aukcji 24 maja 1992
53.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
62.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
68.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, tektura
45 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 750 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
65.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
40 x 56 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 24 maja 1992
tempera, kredka, tektura
81 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
49 x 74 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
akwarela, papier
22.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
180 zł
akwarela, papier
22.5 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
210 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
23 x 17 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: