Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, tektura
41.2 x 33.2 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
41.5 x 91.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Pozycja nr z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
35.2 x 45 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
268 000 zł
olej, płótno
56 x 43.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
olej, dykta
56.3 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, karton
40 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
34.3 x 94 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
42.3 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
71 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 7 czerwca 1998
42 x 61 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
42 500 zł
51 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, tektura
12 x 21 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
27 500 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł
olej, płótno
59.5 x 84.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł