akwarela, papier
36.5 x 26.2 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, tektura
50.3 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
gwasz
76 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
olej, tektura
57 x 75.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
58 x 37 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 700 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
47 500 zł
olej, płótno
44.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
62 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 800 zł
olej, płótno
27.2 x 41 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
59 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
66 x 82 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
olej, sklejka
73.5 x 68 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
125 x 95 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
26.5 x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
79 x cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno
83.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł