Pozycja nr 146 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
70 x 70 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 138 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, karton
84.5 x 66.3 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr 107 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier czerpany
28.3 x 36.4 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 140 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
70 x 60 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 150 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
Pozycja nr 177 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
90 x 100 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 176 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, pędzel, aerograf, letraset, karton
49.6 x 64.8 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 179 z aukcji 26 czerwca 2022
akryl, płótno
81 x 94 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
240 000 zł
Pozycja nr 108 z aukcji 26 czerwca 2022
ołówek, papier kremowy
28.8 x 20.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr 151 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
55 x 46 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
63 000 zł
63.7 x 49.3 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 175 z aukcji 26 czerwca 2022
litografia, papier
88 x 63 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 171 z aukcji 26 czerwca 2022
akryl, płótno
60 x 130 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 173 z aukcji 26 czerwca 2022
gwasz, tusz pióro, pastel, akryl, papier czerpany
31 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr 143 z aukcji 26 czerwca 2022
akryl, płótno
50 x 50 cm
Pozycja nr 152 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł