Pozycja nr 101 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 134 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
146 x 114.5 cm
Cena wywoławcza:
44 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 113 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
61.5 x 167 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 120 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płyta pilśniowa, drewno
42 x 42 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 152 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
65.5 x 116.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 151 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, akryl, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
63 000 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
olej, płótno
114.5 x 130 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 150 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 119 z aukcji 9 grudnia 2018
tempera, gwasz, karton
68 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 123 z aukcji 9 grudnia 2018
technika mieszana, płyta pilśniowa
96.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, ołówek, płyta pilśniowa
64 x 64 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana: