olej, płótno
114.5 x 130 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 150 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 140 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płótno
135 x 150 cm
Cena wywoławcza:
29 996 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 132 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płótno
119.5 x 89.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
Pozycja nr 112 z aukcji 9 grudnia 2018
tusz gwasz, pastel, ołówek, papier kremowy
50.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 119 z aukcji 9 grudnia 2018
tempera, gwasz, karton
68 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 123 z aukcji 9 grudnia 2018
technika mieszana, płyta pilśniowa
96.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 114 z aukcji 9 grudnia 2018
36 x cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, ołówek, płyta pilśniowa
64 x 64 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 22 stycznia 2019
tusz pióro, akwarela, papier
24.2 x 28.9 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 22 stycznia 2019
akwaforta kolorowana, papier
59.6 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł