Pozycja nr 41 z aukcji 6 maja 2021
olej, płótno
93 x 73 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 6 maja 2021
olej, tektura
39.4 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 1 czerwca 2021
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 700 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 1 czerwca 2021
linoryt barwny, druk wypukły suchy, papier
9 x 9 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
tempera, papier
29 x 38.3 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 1 czerwca 2021
tusz pióro, lawowanie, gwasz, flamaster, papier
32 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płyta pilśniowa
21 x 15 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 1 czerwca 2021
kredki, ołówek, papier
29.5 x 21 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
20 600 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 1 czerwca 2021
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 1 czerwca 2021
tempera, papier
29.8 x 21 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł