Pozycja nr 21 z aukcji 27 lipca 2021
metal srebrzony, czarny marmur
10 x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 27 lipca 2021
ołówek, papier beżowy naklejony na tekturę
12.9 x 10.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 27 lipca 2021
olej, akryl, płatki złota, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 27 lipca 2021
litografia, papier
45.8 x 40.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 27 lipca 2021
litografia, papier
65.5 x 45.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 27 lipca 2021
tusze barwne, akwarela, flamaster, papier
36.5 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tempera, kredka, papier
38.5 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł