Pozycja nr 55 z aukcji 14 czerwca 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
11 300 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
tusze barwne, pióro, akwarela, papier
18.5 x 14.3 cm
Pozycja nr 23 z aukcji 14 czerwca 2022
offset barwny, papier
96.5 x 67 cm
Pozycja nr 22 z aukcji 14 czerwca 2022
olej, płótno
24 x 30 cm
Pozycja nr 17 z aukcji 14 czerwca 2022
linoryt, papier kremowy
25 x 18.2 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, papier
21.2 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
pastel, gwasz, ołówek, karton
29.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 14 czerwca 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
27.8 x 17.2 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 14 czerwca 2022
linoryt brązowy, karton beżowy
49.4 x 23.9 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł