Pozycja nr 122 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta pilśniowa
100.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
330 000 zł
Pozycja nr 133 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 134 z aukcji 26 czerwca 2022
gwasz, tusz, papier
34.7 x 46 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 138 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, karton
84.5 x 66.3 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Pozycja nr 140 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
70 x 60 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 142 z aukcji 26 czerwca 2022
relief, akryl, listwy drewniane, płyta
64 x 64 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 146 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
70 x 70 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 150 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
Pozycja nr 151 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
55 x 46 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
63 000 zł
Pozycja nr 152 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płyta pilśniowa
84 x 84 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
tusz pióro, pędzel, papier kremowy
24 x 30 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł