akryl, ołówek, płyta nakl. na płytę pilśniową
36 x 36 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
tusz pióro, pędzel, akwarela, gwasz, papier
35.5 x 47 cm
Pozycja nr 121 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 153 z aukcji 16 października 2022
47 x 59.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 154 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
tusz pióro na szkicu ołówkowym, papier
31.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 157 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 134 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno
92 x 73 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
szablon, gwasz, karton naklejony na płótno
73 x 150 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana: