Pozycja nr 10 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
270 000 zł
Cena uzyskana:
270 000 zł
olej, płótno dublowane
42.8 x 63 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
52.6 x 78 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
ołówek, tusz, pióro, papier
22.2 x 39.4 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 11 grudnia 2022
gwasz, łabędzia skórka
24 x 70.4 cm
Pozycja nr 34 z aukcji 11 grudnia 2022
akwarela, papier
47.8 x 68 cm
Pozycja nr 77 z aukcji 11 grudnia 2022
akwarela, gwasz, papier
32 x 24.4 cm
Pozycja nr 25 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
63.5 x 99 cm