Pozycja nr 83 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płyta pilśniowa
45 x 30.6 cm
Pozycja nr 82 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płyta
43.5 x 59.5 cm
Pozycja nr 78 z aukcji 11 grudnia 2022
Pozycja nr 76 z aukcji 11 grudnia 2022
sucha igła, papier
11.8 x 15.8 cm
Pozycja nr 68 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
115.5 x 149 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 13 grudnia 2022
cienkopis czarny, papier kremowy
55 x 46 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 13 grudnia 2022
flamaster, papier kremowy
14.8 x 11 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 13 grudnia 2022
litografia barwna, papier japoński
67.5 x 48.5 cm
fotografia barwna, papier
40.4 x 30 cm