Pozycja nr 103 z aukcji 19 marca 2023
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 101 z aukcji 19 marca 2023
akryl, płótno
81 x 60 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 114 z aukcji 19 marca 2023
olej, tektura naklejona na tekturę
30 x 30 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 107 z aukcji 19 marca 2023
technika własna, płyta
65.5 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 130 z aukcji 19 marca 2023
kredka olejna, papier
36 x 51 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 104 z aukcji 19 marca 2023
47 x 60 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 19 marca 2023
olej, akryl, płótno
80 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
pastel, papier beżowy naklejony na płytę
193.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Pozycja nr 108 z aukcji 19 marca 2023
technika własna, płyta
66 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 110 z aukcji 19 marca 2023
tusz pióro, akwarela, papier zielonkawoszary
23.3 x 23.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 111 z aukcji 19 marca 2023
gwasz, tusz pióro, pędzel, papier z fakturą płótna
70 x 48.8 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr 112 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa
74.7 x 104.7 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
140 000 zł