Pozycja nr 113 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa
77.5 x 63 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 115 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa, collage
38 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 117 z aukcji 19 marca 2023
olej, płótno
100 x 126 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Pozycja nr 118 z aukcji 19 marca 2023
olej, płótno
66 x 81 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł
Pozycja nr 119 z aukcji 19 marca 2023
olej, płótno
60 x 81 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa
92 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
400 000 zł
Cena uzyskana:
400 000 zł
Pozycja nr 122 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa
73 x 73 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
480 000 zł
Pozycja nr 123 z aukcji 19 marca 2023
olej, płyta pilśniowa
92 x 88 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
440 000 zł
Pozycja nr 124 z aukcji 19 marca 2023
długopis, karton
49 x 34.3 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
Pozycja nr 126 z aukcji 19 marca 2023
collage, olej, płótno
50 x 37 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 132 z aukcji 19 marca 2023
akryl, ołówek, płótno
24 x 18 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 137 z aukcji 19 marca 2023
18 x 14 cm
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł