Pozycja nr 40 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 29 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 300 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 6 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł