olej, płótno
116 x 89 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
72.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
42 x 32 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 4 listopada 1990
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
71 x 125 cm
Cena wywoławcza:
6 800 zł
Cena uzyskana:
6 800 zł
Pozycja nr z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
27 x 53 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
44 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
950 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
50 x 75 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
olej, dykta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
olej, płótno
85 x 120 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, płótno
49 x 69 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
33 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, tektura
25 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
320 zł