Cena do: 1850000 zł
29997
...
2496
2497
2498
2499
2500
Adam Hoffmann
Pozycja nr 20 z aukcji
2 kwietnia 2024
DWA AKTY NA PLAŻY
olej, płyta pilśniowa
47.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Jerzy Gnatowski
Pozycja nr 18 z aukcji
2 kwietnia 2024
PRZED BURZĄ, 1994
akwarela, papier
18 x 26.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Rafał Olbiński
Pozycja nr 34 z aukcji
2 kwietnia 2024
SHE STOOPS TO FOLLY
55.8 x 40.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Michał Oraszek
Pozycja nr 35 z aukcji
2 kwietnia 2024
ZAZDROŚĆ, 2024
akryl, płótno
80 x 80 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
Stasys Eidrigevičius
Pozycja nr 13 z aukcji
2 kwietnia 2024
EKSLIBRIS KLAUSA RÖDELA, 1976
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Bożena Wahl
Pozycja nr 49 z aukcji
2 kwietnia 2024
IRYSY W WAZONIE, 1985
63 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Jacek Yerka
Pozycja nr 50 z aukcji
2 kwietnia 2024
GĄSZCZ ALGEBRAICZNY - 8
ołówek, karton
29.6 x 21 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 700 zł
Piotr Zajęcki
Pozycja nr 53 z aukcji
2 kwietnia 2024
PORTRET ARLEKINA, 1985
akwaforta, sucha igła, papier
49.5 x 26.3 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Stefan Rassalski
Pozycja nr 38 z aukcji
2 kwietnia 2024
DON KICHOT – BOHATER, 1962
linoryt, papier kremowy
48.8 x 35.9 cm
dostępny w Galerii
Dostępny w Galerii
...
2496
2497
2498
2499
2500