akwarela, gwasz, papier
24 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 16 czerwca 2024
18.6 x 12.8 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, płótno
51 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
akwarela, ołówek, papier
59.7 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
114.5 x 156.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 000 zł
Cena uzyskana:
1 810 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 16 czerwca 2024
akwarela, karton
46.7 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, deska
18.2 x 27 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 16 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
pastel, papier naklejony na tekturę
27.5 x 47.7 cm
akwarela, pastel, papier
26.5 x 17.3 cm
olej, płótno naciągnięte na tekturę
18.5 x 30 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 16 czerwca 2024
46.3 x 61.9 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
27.3 x 26.6 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura
98 x 68.5 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 16 czerwca 2024
Pozycja nr 42 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt barwny, papier
29 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 18 czerwca 2024
olej, płótno
75 x 75 cm
Pozycja nr 43 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt, papier
32.3 x 42 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 18 czerwca 2024
tusze barwne, ołówek, papier
32.3 x 23 cm