Pozycja nr 2 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 5 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 46 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 33 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 52 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 10 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 22 z aukcji 2 kwietnia 2024