Pozycja nr 8 z aukcji 2 kwietnia 2024
litografia barwna , papier japoński
76 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
14 100 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 37 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 45 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 30 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 33 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 5 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł