olej, płótno
75.3 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 500 zł
olej, płótno
60.5 x 70.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 8 grudnia 1996
60 x 10 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
27.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
24 x 16.2 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
17 x cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
42 x cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
akwarela, papier
20 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, sklejka
13.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, tektura
51.3 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 900 zł