Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
37 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
olej, sklejka
59.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
54 x 66 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, tektura
37 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
akwarela, papier
16.5 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, płótno
31.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
36 x 46 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł
olej, tektura
65.5 x 99 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
olej, tektura
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 300 zł
olej, płótno
41.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 700 zł
olej, płótno
33 x 25 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
olej, płótno
50.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł
olej, deska
32 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
26 500 zł
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł