Pozycja nr 36 z aukcji 24 stycznia 2023
olej, płótno
70.4 x 100.3 cm
olej, płyta pilśniowa
35 x 28 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 24 stycznia 2023
ołówek, tusz, papier
31.6 x 25.4 cm
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 24 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 24 stycznia 2023
25 x 11 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana: