Pozycja nr 41 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, tektura
40 x 49.6 cm
Pozycja nr 77 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
50 x 70.4 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
55.8 x 73.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 75 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, papier naklejony na sklejkę
38.1 x 46.2 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, papier naklejony na płytę pilśniową
36 x 24 cm
Pozycja nr 71 z aukcji 10 grudnia 2023
akwarela, gwasz, tektura
36.1 x 25.7 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka naklejona na sklejkę
92.2 x 72.3 cm
Pozycja nr 63 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 10 grudnia 2023
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
srebro pr. 800
30 x 41 cm
Waga: 3413 g
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł