Pozycja nr 39 z aukcji 17 marca 2024
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
76 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
34 x 66.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 17 marca 2024
olej, płótno
37.3 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 17 marca 2024
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 17 marca 2024
olej, karton
29.2 x 21.3 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 17 marca 2024
olej, tektura naklejona na sklejkę
67.5 x 98.2 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 17 marca 2024
technika mieszana, papier
45.5 x 21.4 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
olej, płótno
30 x 24 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 2 kwietnia 2024
technika własna, batik, papier
99.5 x 70 cm
Pozycja nr 52 z aukcji 2 kwietnia 2024
pastel, papier naklejony na tekturę
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
ceramika szkliwiona, akryl
38.5 x cm