pastel, papier naklejony na tekturę
27.5 x 47.7 cm
akwarela, pastel, papier
26.5 x 17.3 cm
olej, płótno naciągnięte na tekturę
18.5 x 30 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 16 czerwca 2024
46.3 x 61.9 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
27.3 x 26.6 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura
98 x 68.5 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 16 czerwca 2024
Książka artystyczna
21 x 21 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 18 czerwca 2024
kredka, karton
50 x 35.5 cm
fotografia czarno-biała
25 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt barwny, papier
29 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 18 czerwca 2024
długopis, tusze barwne, pióro, pędzel, papier
29.7 x 42.2 cm