Malarz: Apoloniusz Kędzierski
27
3
Apoloniusz Kędzierski
11 października 1992
RYBAK
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
Apoloniusz Kędzierski
1 marca 1992
DZIEWCZYNA
51 x 52 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Apoloniusz Kędzierski
1 marca 1992
SAMOTNIE W PARKU
olej, deska
33.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3