akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
33 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, tusz, papier
50.6 x 72.6 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
akwarela, papier naklejony na tekturę
23.2 x 25.4 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
akwarela, papier
47.2 x 53.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
40 x 60 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, papier
39.4 x 48.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
akwarela, papier na tekturze
32.7 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
110.5 x 130.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
akwarela, papier na tekturze
53.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
akwarela, pastel, papier
46 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
akwarela, papier
36.7 x 58.8 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, ołowek, kredka
88 x 59 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Cena wywoławcza:
9 500 zł
Cena uzyskana:
40.3 x 69 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
75.5 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana: