Malarz: Apoloniusz Kędzierski
Cena do: 1850000 zł
27
3
Apoloniusz Kędzierski
Pozycja nr 40 z aukcji
13 czerwca 2021
WNĘTRZE LASU
akwarela, gwasz, tusz, papier
50.6 x 72.6 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
Pozycja nr 44 z aukcji
26 czerwca 2022
WODNIK. RYBAK W TRZCINACH, 1897
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
Apoloniusz Kędzierski
Pozycja nr 68 z aukcji
22 października 2023
ŁOWICZANKA, 1913
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
33 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
3