Malarz: Konrad Krzyżanowski
Cena do: 1850000 zł
17
Konrad Krzyżanowski
2 czerwca 1996
olej, płótno
74 x 65 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
Konrad Krzyżanowski
10 marca 1996
PORTRET KOBIETY
olej, deska
42 x 29.2 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Konrad Krzyżanowski
12 czerwca 1994
DZIEWCZYNKA POD PARASOLEM
olej, deska
18 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Konrad Krzyżanowski
20 grudnia 1992
PORTRET MATYLDY SZEDNICKIEJ
olej, deska
35 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł
Konrad Krzyżanowski
28 lipca 1991
PORTRET KOBIETY - STUDIUM
olej, płótno
40 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: