Pozycja nr 30 z aukcji 12 grudnia 2021
Cena wywoławcza:
700 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
51.2 x 40.2 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
200 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 13 czerwca 2021
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 13 czerwca 2021
tusz, papier
20 x 26 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, deska mahoniowa
65.3 x 84 cm
Cena wywoławcza:
600 000 zł
Cena uzyskana:
840 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 13 czerwca 2021
Cena wywoławcza:
600 000 zł
Cena uzyskana:
860 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 21 marca 2021
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
260 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 21 marca 2021
olej, tektura
31.5 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 13 grudnia 2020
Cena wywoławcza:
1 600 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 13 grudnia 2020
olej, tektura
23.7 x 30.3 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 13 grudnia 2020
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł