Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 4 listopada 1990
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: