olej, tektura
73.5 x 102.5 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
91 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
245 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
olej, tektura
70.5 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
154 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 13 czerwca 2017
ołówek, węgiel, papier
26.3 x 18.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 13 czerwca 2017
tusz, ołówek, papier
31.6 x 22.4 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
230 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 11 czerwca 2017
akwarela, gwasz, tusz, papier
25 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 11 czerwca 2017
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: